e360

e360 افتتاح شد

if (ViewBag.Displayable == null || (ViewBag.Displayable != null && ViewBag.Displayable)) {

بسیاری از آدما هر روز زمان زیادی رو صرف استفاده از اینترنت می کنند، برای کار، تفریح، تحصیل و ارتباط با سایرین. این نکته که افراد می تونن با همون دانش عمومی، یک کسب و کار کوچک در همین فضای اینترنت داشته باشند، که نه نیازی به سرمایه گذاری کلان باشه، نه دانش فنی و حرفه ای و عملاً درگیری زیادی هم ایجاد نکنه، مدت ها فکر ما رو به خودش مشغول کرده بود.

تا این که یک ایده خیلی جالب به ذهنمون رسید، یک ایده دو سر برد. بعد شروع کردیم به تحقیق، نیاز سنجی و آزمون و خطا، که البته باید گفت تا رسیدن به اطلاعات جامع تلاش زیادی انجام شد. بالاخره نتیجه مطلوب بدست اومد و کار پروژه e360 کلید خورد. همه چیز بخوبی پیش رفت، نسخه آزمایشی منتشر شد، خطاهای احتمالی مورد بررسی قرار گرفت و پروژه تکمیل شد.

حالا، بعد از پشت سر گذاشتن تمامی مراحل سخت و آسان، می تونیم با افتخار اعلام کنیم که فروشگاه شارژ E360، به صورت کاملاً حرفه ای، بدون مشکل و با توجه به نیاز مشتریان، برای تأمین شارژ تلفن همراه در کشور عزیزمان افتتاح شد.

اجازه بدید در ادامه این مژده رو بدهم که علاوه بر رایگان بودن این سرویس هر کاربری بدون نیاز به اطلاعات تخصصی کامپیوتری می تواند به راحتی و تنها با مراجعه به صفحه نخست و کلیک بر روی کلید "می خواهم فروشگاه شارژ خودم را راه اندازی کنم" همکاری خودتون رو با این تیم جوان و حرفه ای آغاز کنید.

منتظر پیام های بعدی ما باشید ...

} else {

شما مجاز به مشاهده این مطلب نیستید.

}
دیدگاهی بنویسید