e360

در e360 عضو شوید و شروع به فروش کنید

if (ViewBag.Displayable == null || (ViewBag.Displayable != null && ViewBag.Displayable)) {

با سامانه فروش e360 شما همین امروز بدون نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای، می توانید کسب و کار اینترنتی خود را به سادگی راه اندازی کنید. گروه e360 در راستای گسترش و ارتقای فرهنگ خرید اینترنتی، شرایطی را فراهم آورده است تا بتوانید فروشگاه اینترنتی رایگان کارت شارژ و محصولات دیگر را به آسان ترین و سریع ترین شکل ممکن راه اندازی کنید.

طبق آمار به طور متوسط هر فرد 2 سیم کارت دارد و هر کاربر 4 تا 5 بار در ماه شارژ خریداری می کند، ناگفته پیداست که این بازار یکی از موفق ترین مدل های تجارت الکترونیک است. e360 امکانی فراهم کرده است که شما بدون نیاز به سرمایه گذاری و بدون نیاز به داشتن دانش فنی، کسب و کار اینترنتی خود را بسازید و راهبری کنید. شما با عضویت در این شبکه، صفحه اختصاصی فروشگاهی خود را روی اینترنت خواهید داشت و همواره می توانید مشتریان خود را حفظ کنید و درآمد ماهیانه خود را به روشی ساده تضمین کنید.

در e360 ما شارژ را تهیه می کنیم، فروش به عهده شما خواهد بود. عضویت در این سیستم محدود می باشد و ممکن است در آینده به علت فروش بالا دیگر عضو نپذیریم. پس پیشنهاد می کنیم که سریعاً سیستم فروشگاه خود را ایجاد کنید تا طعم شیرین فروش در اینترنت را با سود فراوان متوجه شوید.

} else {

شما مجاز به مشاهده این مطلب نیستید.

}