e360

سئو و بهینه سازی سایت

if (ViewBag.Displayable == null || (ViewBag.Displayable != null && ViewBag.Displayable)) {

سئو سایت: seo یا سئو به معنی بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو (Search Engine Optimization) امروزه یکی از مراحل مهم و پر اهمیت در طراحی وب سایت می باشد. سئو سایت در معنای پیاده سازی الگوریتم ها و استانداردهای گوگل می باشد که در نتیجه، عمل قرارگیری در صفحه اول گوگل به واسطه کلمات کلیدی خاص و عبارات بهینه سازی وب سایت را حاصل می نماید.

بهینه سازی سایت: شما کار طراحی سایت را به اتمام رسانده اید ولی هنوز به آن اندازه ای که انتظار دارید بازدیدکننده ندارید. مشکل اینجاست که شما هنوز روی یکی از راه های خیلی مهم و مفید افزایش بازدید وب سایت کار نکرده اید، یعنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا همان سئو سایت.

سئو وب سایت: Search Engine Optimization (بهینه سازی موتورهای جستجو) عبارت است از مجموعه تکنیک ها و مهارت هایی که به یک سایت اجازه می دهد ترافیک و بازدیدکننده های بیشتری از موتورهای جستجو داشته باشد.

سئوی کلاه سیاه: سئوی Black Hat عملی است که با آن رتبه سایت را در موتورهای جستجو از طریق نقض کردن قوانین بالا می برند. اخیراً از این اصطلاح برای هکرهای کامپیوتر، تولیدکنندگان ویروس و افرادی که کارهای غیر اخلاقی کامپیوتری انجام می دهند استفاده می شود.

سئوی کلاه سفید: سئوی white Hat مربوط به استفاده از استراتژی هایی است که هدف آن ایجاد وب سایتی با کیفیت بالا، در بلند مدت و با تمرکز بر نیازهای مخاطبان است. تکنیک های white Hat شامل ایجاد محتوای خاص و با کیفیت و ایجاد لینک هایی مرتبط با محتوای سایت می شود. روش سئوی وایت هت موافق تمامی قوانین موتورهای جستجو است.

اهداف سئو چیست ؟

هدف سئو کمک به وب سايت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش ارتباط بين صفحات و کلمات کليدي وارد شده توسط کاربران است.

بطور کلی اهداف سئو را می توان بصورت زیر خلاصه نمود:

  • در بازدید وب سایت تاثیر بسزایی دارد.
  • باعث ایجاد برند می شود.
  • باعث افزایش ترافیک سایت خواهد شد.
  • باعث شده وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بهتری برخوردار شود.
  • باعث افزایش فروش محصولات خواهد شد.
  • بهترین ابزار برای تبلیغات است.  

 

} else {

شما مجاز به مشاهده این مطلب نیستید.

}