e360

کسب و کار اینترنتی خود را با یک ایده خوب راه اندازی کنید

if (ViewBag.Displayable == null || (ViewBag.Displayable != null && ViewBag.Displayable)) {

امروزه دیگر خرید اینترنتی موضوع عجیبی نیست و به چند محصول خاص و یا خرید بلیط اتوبوس، قطار و هواپیما خلاصه نمی‌شود. این روزها حتی در دورافتاده‌ترین نقاط کشور نیز می‌توان با مراجعه به سایت‌های اینترنتی به راحتی کالای مورد نظر را انتخاب کرد.

سال‌هاست که در جهان کسب و کارهای اینترنتی به تجارتی پرسود تبدیل شده است و بر اساس آمارها در کشورمان نیز حداقل 20 هزار کسب و کار اینترنتی به صورت رسمی و غیررسمی مشغول فعالیت هستند که با توجه به گستردگی بازار کشور و استقبال مردم، آینده مناسبی پیش روی این نوع کسب و کارها مشاهده می‌شود.

اولین و مهم‌ترین موضوع داشتن ایده خوب است. علاقمندان ورود به کسب و کارهای اینترنتی قبل از هر کاری باید بر روی ایده خود خوب فکر کنند. زیرا می‌بینیم خیلی‌ها با تقلیـــــــــد از کسب و کارهای موفق وارد این عرصه می‌شوند، اما خیلی زود شکست می‌خورند. برای کسب ایده می‌توان فعالیت را به صورت بازاریاب آغاز کرد.همچنین برخی سایت‌ها نیز فروشگاه‌های اینترنتی رایگــان به افراد ارائه می‌دهند که افراد می‌توانند با فعالیت در آن‌ها خود را محک بزنند.

باید برای فروشگاه خود به بازاریابی اینترنتی بپردازید و اگر بودجه کافی دارید باید تبلیغات اینترنتی را هم انجام دهید.
نکته خیلی مهم : فروشگاه های اینترنتی بسیار زیادی  هستند که شاید محصولات شما هم مشابه با محصولات آن ها باشد. از خودتان یک سوال حیاتی بپرسید و آن اینکه چرا خریداران بین شما و فروشگاه رقیبتان باید از شما خرید کنند؟

با داشتن استراتژی درست می توانید مشتریان رقبای تان را به چنگ آورید و بر آنها پیروز شوید.

چهار راهکار برای برد در این رقابت و انتقال عادت های مشتریان:

  1. سریعتر ایجاد عادت کنید.
  2. به رضایتمندی مشتری اهمیت دهید.
  3. محصولاتی که نسبت به محصولات رقیب ,آنها را بیشتر مجذوب خود می کنند ارائه دهید.
  4.  دسترسی اولیه به کالا را آسان کنید.

} else {

شما مجاز به مشاهده این مطلب نیستید.

}